Jarek Golawski - Digital Marketing Starateg

Jarek Goławski

jarek.golawski@gmail.com

Digital Marketing, eCommerce, software.

Technologia to moja pasja z którą wzrastałem od wczesnej młodości.

Nauczyłem się programować w asemblerze w szkole podstawowej, kiedy po raz pierwszy zhakowałem 8-bitową grę Atari by ją ulepszyć. Później skupiłem się bardziej na biznesowych aspektach oprogramowania. Jako Software Solution i Enterprise Architect stworzyłem wiele innowacyjnych projektów technologicznych, często o dekadę wyprzedzających rynek (pierwszy w Polsce sklep na telefony mobilne dla PTC Era / T-Mobile w 2005r. (!), pierwszą platformę marketing automation dla Peugeot, pierwszą na świecie platformę interaktywnych, personalizowanych reklam TV, pierwszy „feed” a’la Facebook dla platformy konkursowej Schulstad w 2006 r., Facebook wprowadził feed w tym samym roku, tuż po nas… ).

Łącząc doświadczenie strategiczne z domeną digital, pomagam firmom w ich tranformacjach ku skutecznej obecności w gospodarce cyfrowej. Strategie digital, wdrożenia eCommerce,  kampanie internetowe SEM, SEO, marketing automation, oprogramowanie open source i „szyte na miarę”.

Doradztwo technologiczne

Jeśli chcesz stworzyć nowy, innowacyjne oprogramowanie lub ulepszyć już posiadane, to mam niezbędną wiedzę i doświadczenie by Ci w tym pomoc. W szczególności w obszarze narzędzi IT dla e-commerce, marketingu, reklamy, profilowania konsumentów, trackingu behawioralnego, wsparcia sprzedaży, obsługi klienta, procesów automatyzacji, rozwiązań OTT, Internetu Rzeczy.

Enterprise Architecture

Zapewniam doradztwo i wdrażanie architektury oprogramowania. Jestem pomostem między światem biznesu a nowymi technologiami. Między marketingowcami i sprzedażowcami, a informatykami. Mówię w obu językach. Wybieram narzędzia i sposoby, które są najbardziej odpowiednie dla twoich celów. 

Digital Marketing, eCommerce, Software

Doradztwo w „Digital Transformation”

Od wizji do konkretnej strategii, pomagam firmom w przeprowadzaniu całościowej transformacji cyfrowej. Również jako zintegrowany projekt z wyborem podwykonawców i zarządzaniem projektem. Specjalizacja w projektach dla e-commerce (B2B / B2C), usług intelektualnych, służby zdrowia.

Oprogramowanie za miarę

Pomagam w doborze technologii i zasobów w przy tworzeniu niestandardowego oprogramowania dostosowanego do konkretnych wymagań. Mam ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu wraz z moim zespołem oprogramowania rozwiązań dla marketingu, reklamy, sprzedaży i mediów: aplikacji internetowych i mobilnych, platform konkursowych, oprogramowania do automatyzacji, platform e-commerce i tv-commerce.

Szczegołową ofertę znajdziesz tutaj:

Case Study Smarty

Smarty T-commerce

„white label” t-commerce & programmatic TV advertising technology

Smarty to innowacyjna na skalę światową technologia T-commerce i platforma „programmatic media”  kierowana jako rozwiązanie „white label” dla operatorów telewizyjnych, operatorów OTT i branży zakupów z domu.

Smarty oferuje:
● T-commerce „zakupy za jednym kliknięciem” na ekranie telewizora
● personalizację i geolokalizację treści telewizyjnych (w tym reklam TV)
● automatyczne profilowanie behawioralne
● mechanizmy lojalnościowe i cash-back
● portfel elektroniczny i wiele innych.

ROZPOCZNIJMY DZIŚ COŚ NOWEGO

Wystarczy, że wypełnisz ten formularz kontaktowy. Nie lubisz formularzy? Pisz bezpośrednio: jarek.golawski@gmail.com

3 + 13 =